Příspěvek v příloze časopisu Computerworld „IT VE ZDRAVOTNICTVÍ“.

18.12.2013 - Náš příspěvek je zaměřen na prezentaci produktu Informační systém zdravotnické záchranné služby a obsahuje rozhovor s náměstkem ředitele ZZS Zlínského kraje pro léčebnou péči MUDr. Dorianem Pfeiferem.

Hlavním tématem přílohy jsou Aktuální trendy v IT pro zdravotnictví, Specifika odvětví z hlediska IT, Softwarové aplikace/IT služby v oblasti eHealth. Specializovaný titul bude distribuován v počtech 7000 ks jako příloha Computerworldu a CIO Businessworldu, 7000 ks jako příloha časopisu Acta Medicinae. Acta Medicinae je měsíčník určený odborné lékařské veřejnosti a vychází ve vydavatelství ERA Média, s.r.o. v nákladu 7000 výtisků - auditovaných ABC. Kromě distribuce do ambulancí a nemocnic v ČR je v plné verzi souběžně distribuován také elektronicky na internetu. Ke stažení je na hlavní stránce časopisu Acta Medicinae. 

Rozsáhlá příloha magazínu Computerworld IT ve zdravotnictví se do hloubky věnuje problematice informačních technologií v segmentu zdravotnictví. Dominantním tématem je Národní plán rozvoje e-healthu, ale dotýká se také specifik výpočetního prostředí ve zdravotnických zařízeních a nezapomíná ani na úskalí kolem populárního konceptu BYOD, což je v oblasti zdravotnictví citlivé téma.

Stáhněte si přílohu IT ve zdravotnictví