Mapový redakční systém nad ArcGIS

Klíčem produktu Geocortex Essentials je základní systém, zvaný Spatial Application Infrastructure (SAI). Tento SAI framework umožňuje tvorbu standardizovaných webových mapových aplikací díky využití vlastního systému komponent.

Jádro systému | Core

Jádro systému pomáhá rychle vytvářet špičkové a efektivní aplikace. Mezi základní atributy patří:

  • propojení databází
  • špičkové zabezpečení systému
  • okamžité vyhledávání
  • modifikovatelný reporting a tisk
  • jednoduchá implementace do vašich aplikací

Formuláře nabízí možnost tvorby vlastních rozhraní a dialogů. Můžete přidat vstupy jako jsou text boxy, položky automatického doplňování, data a roletová menu. Následně k nim přidat validační kritéria,  kontrolovat vzhled a rozložení formulářů tak, jak bude vypadat ve vašich aplikacích.

Pracovní postup | Workflow

Workflow poskytuje intuitivní způsob modelování a automatizaci procesů v podobě snadných interakcí a formulářů, které umožňují procházet komplexní sekvence postupů velmi snadno. Tento systém umožňuje vytvářet elegantní aplikace cílené pro koncové uživatele.

Integrace | Integration

Geocortex Essentials je navržen jako architektura SOA (Service Oriented Architecture). Obsahuje zdroje, operace, aplikační programátorské rozhraní a serverové komponenty navržené k tomu, aby poskytovaly maximální flexibilitu pro vývoj. Nejste vázáni žádnou konkrétní technologií. Všechny vlastnosti poskytované Geocortex Essentials jsou k dispozici jako framework určený k integraci softwaru, dat a nástrojů.

Správa aplikací | Management

Manažer a další moduly vám dávají k dispozici nástroje pro vývoj aplikací přesně podle vašich představ a to co nejefektivněji. Nastavení aplikací, jak je definované, je nezávislé na platformě. Náš konfigurační systém založený na XML vám umožňuje spravovat několik aplikací, služeb a REST bodů tak, abyste mohli zároveň poskytovat služby všem, od serveru po mobil. Viewer Template Engine poskytuje každý prohlížeč jako samostatný vzor a výstupy aplikací jsou přizpůsobeny koncové technologii. Díky tomu jsou vaše aplikace tvořeny efektivně a s ohledem na budoucnost.

Moderní prohlížeče | Viewers

V Geocortex Essentials je velmi jednoduché implementovat a modifikovat moderní přizpůsobitelné prohlížeče. Nejste tedy svázaní s jednou technologií a pružně můžete reagovat na nové vývojové strategie. Geocortex Viewer pro HTML5, Silverlight a Sample Flex Viewer poskytují nádherné a jednotné prostředí vycházející z potřeb uživatelů. Jsou vytvářeny s pomocí našich intuitivních nástrojů a sledují metody jednotného vývoje a nasazování. Jsou k dispozici pro desktop, tablety a smartphony a integrují možnosti Geocortex platformy s vaším vlastním vývojem.

graf-essential.jpg

PDF ke stažení