Geocortex Optimizer vám pomáhá lépe kontrolovat vaše prostředí ArcGIS

Buďte v obraze a lépe vyhodnocujte situace, které nastanou ve vaši organizaci. Geocortex Optimizer vám poskytne znalosti, jak zlepšit využívání systému a identifikovat možné neočekávané výpadky a varovat vás před problémy včas. Můžete identifikovat vzory a trendy v chování, výkonnosti, zátěži a také způsoby užívání a složení vašich uživatelů, abyste mohli proaktivně plánovat na základě reálných informací.

Organizace volí Geocortex Optimizer z různých důvodů:

  • GIS manažeři mohou sledovat aktuální využití a trendy pro lepší plánování investic v oblasti ArcGIS
  • ArcGIS Server administrátoři mohou sledovat širokou škálu systémových dat, týkajících se ArcGIS prostředí, mají perfektní přehled o stavu a vytížení systémů
  • IT administrátoři mohou monitorovat a přizpůsobovat systémové prostředí a celkovou infrastrukturu pro maximalizaci výkonu, škálování a dostupnosti

Reporty

Základní funkce poskytované Geocortex Optimizer (výkonnostní optimalizace, ROI analýza, uživatelské interakce atd.) jsou k dispozici primárně přes sadu reportů. Reporty je možné prohlížet v Geocortex Optimizer Reports, konfigurovatelné interaktivní webové aplikaci určené pro administrátory ArcGIS Serveru, pro designéry a programátory aplikací. Reporty jsou generovány v reálném čase a reprezentují aktuální a historické stavy celého zásobníku vašeho ArcGIS Serveru. Můžete interaktivně upravovat reporty a studovat výstupy za různá období s pomocí poskytovaných navigačních nástrojů. S pomocí těchto reportů a jejich analýzou mohou vaši systémoví administrátoři mít úplný a přesný přehled výkonu vašich ArcGIS Serverů, uživatelské aktivitě, nákladech a stabilitě systémů.

Operační panel

Operační panel je část Geocortex Optimizer, kde v jednom pohledu vidíte všechny klíčové informace o vašem systému ArcGIS Server. Můžete si volit typ, prezentaci a rozsah dat pro toto rozhraní. Na jeden rychlý pohled vidíte stav systému, jeho výkon a kritické situace.

Alarmy

Modul alarmy je významná část Geocortex Optimizer, která vám umožní specifikovat akce, které mají nastat v případě, že systém zaznamená splnění vámi definovaných kritérií. Můžete nastavit počet alarmů bez jakéhokoliv limitu na stovkách sledovacích míst v tisících různých kombinacích. Alarmy vás mohou informovat emailem nebo spustit předdefinovanou dávku a skript pro provedení vámi zadaného úkolu.

Distribuovaná prostředí

Geocortex Optimizer podporuje silně distribuovanou architekturu web-GIS systémů, skládajících se z různých (fyzických nebo virtuálních) serverů a softwarových komponent, které mohou běžet i v různých částech vaší infrastruktury. Geocortex Optimizer lze snadno instalovat na každý server vaší web-GIS architektury. I v takovém prostředí si můžete variabilně nastavovat jednotlivé instalace Geocortex Optimizeru a ukládat zvolená data na centrální uložiště pro další zpracování a zobrazování.

Reportování pro optimalizované mapové služby

Geocortex Optimizer vám pomáhá využít výhody nového optimalizovaného Mapservice typu (MSD), od společnosti Esri. Geocortex Optimizer obsahuje podporu této technologie skrze celé své spektrum reportů.

Export a tisk

Geocortex Optimizer umožňuje tisknout vybrané reporty, tabulky a skupiny dat do PDF formátu, což vám umožní případný tisk nejvyšších kvalit a také další zpracování výstupních dat kdekoliv dalšími nástroji.

graf-optimizer

PDF ke stažení