Mapový redakční systém nad ArcGIS

 Geocortex Essentials

Geocortex Essentials poskytuje bezkonkurenční možnosti a podporu infrastruktury pro webové mapové technologie Esri ArcGIS. Náš framework a komponenty výrazně redukují náklady na vývoj a omezují rizika, zároveň zachovávají plnou flexibilitu vývoje. Od jednoduchých po komplexní, od desktopu po mobilní, od server/klient po cloudová, pokrytí všech aplikačních možnosti. Využitím výhod opakovaného použití komponent a síly unifikovaného vývojového prostředí pro vývoj a rozvoj vašich ArcGIS mapových aplikací jste schopni dělat věci jako nikdy před tím v neporovnatelně kratším čase. Geocortex Essentials pomáhá tvořit díla okamžitě a zároveň být v koordinaci s nejnovějšími trendy Esri technologií.
 

 

Spatial Application Infrastructure“ poskytuje kontrolovaný přístup k vytváření multifunkčních, standardizovaných GIS aplikací.

  1. Geocortex Essentials Manager - standardizovaná tvorba a správa více aplikací                 
  2. Geocortex Report Designer - tvorba pokročilých tiskových šablon a reportů                 
  3. Geocortex Workflow Designer - tvorba podnikových procesů
  4. Viewer Template Engine  - dodávka na více platformách/technologiích dnes i v budoucnu

  

1. Geocortex Essentials Manager 

 Odkaz na demo stránky Geocortex Essentials Managera.

 Uživatel: administrator\demo

 Heslo: demo123

  

2. Geocortex Report Designer

 

 3. Geocortex Workflow Designer

 

4. Viewer Template Engine  

 

 

Geocortex Optimizer

Geocortex Optimizer zaznamenává, organizuje a analyzuje informace o vašich ArcGIS systémech. S pomocí Geocortex Optimizer můžete měřit a optimalizovat výkon ArcGIS Serveru, sledovat a vytvářet výstupy o tom, jak lidé skutečně používají vaše ArcGIS Server aplikace a zvýšit jejich dostupnost a stabilitu.

 

 

 

  •  Odkaz na demo stránky Geocortex Optimizer ZDE