Jsme certifikovaným partnerem společnosti Microsoft se statutem Microsoft Gold Certified Partner a se specializací Networking Infrastructure Solutions, Information Worker Solutions a Mobility Solutions. Nabízíme prodej produktů Microsoft a implementaci serverových řešení těchto produktů. Zaměřujeme se na migraci stávajících prostředí na nové serverové produkty, které umožňují zvýšit efektivitu podnikání a firemních procesů. Dále nabízíme řešení pro zabezpečení sítí, vytvoření a implementaci PKI. Díky partnerství s firmou Microsoft máme přístup k nejnovějším SW technologiím a můžeme Vám nabídnout jejich využití.

 • Gold Server Platform
 • Silver Identity and Security
 • Silver Independent Software Vendor (ISV)   

 

Naše společnost je certifikovaným partnerem společnosti VMware s certifikací VMware Authorized Consultant (VAC). Společnost VMware,Inc., byla založena v roce 1998 s cílem přinést virtuální technologie na standardní počítače. Produkty společnosti VMware jsou atraktivním a vyžadovaným řešením, které umožní snížení celkového počtu fyzických serverů a efektivní využití a přerozdělování jejich výpočetního výkonu.   

 • VMware Authorized Consultant
 • Vmware Enterprise Partner
 • VmWare – Infrastructure Virtualization competency   
 

 

Jsme certifikovaným partnerem Společnost Hewlett-Packard s certifikací Networking Specialist a Preferred Partner. Dodáváme aktivní prvky Hewlett-Packard pro budování LAN sítí s velkým výkonem a s důrazem na vysokou dostupnost, škálovatelnost a jednoduchost řešení pro široký okruh zákazníků. Rozsáhlé portfolio prvků s použitím principů Adaptive EDGE Architecture™ umožňuje budování bezpečných mobilních a konvergovaných datových sítí od těch nejmenších, až po velká podniková řešení, včetně bezdrátových technologií a systémů pro správu. Dokonalé servisní zázemí společnosti Hewlett-Packard umožňuje poskytovat zákazníkům nadstandardní záruky.

 • HP GOLD Preffered Partner   

 
      

Naše společnost je certifikovaným partnerem společnosti Cisco Systems s certifikací Premier Certified Parner a se specializací Routing & switching a Security. Od společnosti Cisco Systems nabízíme především přepínaná řešení (Layer 2, 3, 4) LAN sítí na široké bázi přepínačů, přístupové servery umožňující vzdálený autentizovaný přístup do mateřské sítě, směrovače propojující datové sítě na různých technologiích, řešení pro zabezpečení sítí (firewally, IPS systémy), řešení pro bezpečnou komunikaci (VPN), WiFi řešení, systémy pro dohled a management sítě. Široká škála produktů umožňuje komplexní výstavbu malých, středních i velkých sítí typu LAN, MAN i WAN.

 

Cisco Premier Certified Partner

 • Advanced Routing & Switching
 • Advanced Security
 • Advanced Wireless LAN
 • Express Foundation

 

 
      

Naše společnost je certifikovaným partnerem společnosti IronPort s certifikací úrovně SILVER. IronPort Systems je přední poskytovatel produktů pro zabezpečení e-mailu a webu pro nejrůznější organizace od malých firem až po velké podniky. Poskytuje vysoce výkonné, snadno použitelné a technicky inovativní produkty pro firmy, které čelí obrovskému úkolu, jak spravovat a chránit kriticky důležité sítě před hrozbami z internetu. IronPort nabízí řešení pro vysoce efektivní filtrování nevyžádané elektronické pošty, jako i inteligentní ochranu uživatelského webového browsingu.

 • IronPort Bronze Certified Partner

 
      

 

Naše společnost je certifikovaným partnerem společnosti UTIMACO Safeware, která patří k předním hráčům v oblasti zabezpečení dat už přes 20 let. Produkty vyvinuté pro zajištění maximální bezpečnosti se opírají o dokonalou autentifikaci a šifrování, které je postaveno jen na světově uznávaných standardech a jednoduchém ovládání.

 
      

Jsme certifikovaným partnerem společnosti 3Com s certifikací Silver Partner včetně specializace na Switch 7700. Od společnosti 3Com dodáváme přepínače (Layer 2,3,4) LAN sítí, směrovače WAN, bezpečnostní technologie TippingPoint Intrusion Prevention System, firewall, virtuální privátní síť (VPN), řešení autentizace, autorizace, systémy detekce narušení (IDS), bezdrátové technologie, aplikace pro správu sítě. Široká škála produktů umožňuje dodávat na trhy velkých, středních i malých firem bohatě vybavená, vysoce výkonná a úplná řešení pro datové i hlasové aplikace.

 
      

Jsme certifikovaným partnerem společnosti APC s certifikací Reliability Provider Partner. Společnost APC, která je předním poskytovatelem výrobků a služeb pro globální úplnou ochranu napájení, nabízí řešení od malých UPS, které jsou schopny poskytovat záložní napájení v případě výpadku napájecí sítě po dobu několika minut, až po budování komplexní infrastruktury pro serverové komplexy a datová centra.APC kromě toho nabízí i celou řadu dalších zařízení pro instalaci, servis, řízení a monitoring záložních napájecích systémů. Patří sem stojanové systémy, zařízení pro zabezpečení chlazení, rozvodné systémy, náhradní akumulátory a také nástroje pro správu, které umožňují efektivně řídit a monitorovat provoz záložních napájecích systémů.

 
      

Společnost Nortel Networks nabízí uživatelům i podnikům multimediální konvergovaná síťová řešení pro přenos dat, hlasu a videa. Variabilní konfigurace, modulární, stohovatelná nebo pevná provedení zařízení umožňují vybrat správné řešení podle požadavků zákazníka. Portfolio Nortel Networks zahrnuje moderní přepínače, výkonné směrovače, zařízení pro dosažení vysoké dostupnosti a zabezpečení zdrojů dat, aplikační přepínače, firewally, zařízení pro Virtuální Privátní Sítě. Nortel Networks je výrazným hráčem v oblasti IP telefonie a multimediálních komunikací. Důležitým momentem je bezproblémová migrace z tradiční TDM telefonie na IP telefonii s možností slučování všech komunikačních médií do jediného rozhraní, tzv. Unified Mesaging.

 
      

Společnost Tyco Electronics-AMP patří mezi přední světové výrobce systémů univerzální kabeláží a naše společnost dosahuje statusu NDI partnera (Network Designer and Installer). Pracovníci naší společnosti prošli sérií certifikačních školení ACT I – III, pro návrhy, projektování a realizaci systémů univerzálních kabeláží. Tím jsou splněny základní podmínky pro poskytování 25-ti letých garancí, které se vztahují na neměnnost a stálost instalovaných produktů jako funkčního celku. 

 

 
 

Oracle Patrner, Network Partner 

 

 

 Certified Partner


 

 

 

 Authorized Reseller
 Authorized Reseller Training 

 

ZyXEL certified reseller, ZySTAR Silver Level


     

 

 


DELL Direct Partner 

 

 


Partner 

 

 
Symantec Silver Partner 

 

 


Inveatech Certified Bronze Partner 

 

 

Citrix Solution Advisor

 

 

 

 

 

 WhatsUpGold

Společnost Ipswitch Inc., je předním světovým výrobcem softwaru pro dohled a management datových sítí LAN/WAN.Produkty WhatsUp Gold monitorují síťovou infrastrukturu i aplikace, mapují sítě, sledují servery, databáze, síťová zařízení, služby a zobrazují jejich výkon.WhatsUp Gold zasílá automaticky notifikace administrátorovi dle definovaných událostí, případně spouští další procesy pro zabránění větších problémů.