Microsoft SharePoint

Microsoft SharePoint

Microsoft SharePoint 2010 Platforma podnikové spolupráce pro společnosti a Internet

Schopnosti a výhody

Co je služba SharePoint? Více informací na stránkách :

http://sharepoint.microsoft.com/cs-cz/Pages/default.aspx

​Služba Microsoft SharePoint 2010 usnadňuje spolupráci mezi lidmi. Pomocí služby SharePoint 2010 mohou uživatelé vytvářet weby určené ke sdílení informací s jinými uživateli, správě dokumentů od začátku do konce a publikování sestav usnadňujících rozhodování.

Proč službu SharePoint používat?

Vzájemně spolupracující funkce služby SharePoint 2010 usnadní vaší společnosti rychlé reagování na měnící se obchodní potřeby. Pomocí služby SharePoint 2010 mohou vaši lidé sdílet nápady a odborné znalosti, vytvářet vlastní řešení pro konkrétní potřeby a vyhledávat správné podnikové informace přispívající k lepšímu rozhodování. V oblasti IT přispívá služba SharePoint 2010 ke snížení nákladů na výuku a údržbu a umožňuje šetřit čas a úsilí a zaměřit se na vyšší obchodní priority.​
Výhody pro: Odborníky na IT l Vývojáře l Koncové uživatele

Řešení společnosti Microsoft pro internetové stránky

​Podívejte se, jak můžete zvětšit rozsah podnikání, lépe udržet zákazníky a dosáhnout vyšších zisků. Používejte řešení založená na aplikacích Microsoft SharePoint Server for Internet Sites a Microsoft FAST Search Server for Internet Sites.

Další informace o řešeních služby SharePoint pro internetové weby:

Pohled na službu SharePoint

Co vám může služba SharePoint přinést?

Poslechněte si zkušenosti zákazníků služby SharePoint 2010 – společnosti Global Crossing, Associated Press a řady dalších. Služba SharePoint 2010 přináší našim zákazníkům reálné výsledky v oblastech od správy podnikového a webového obsahu až po spolupráci a vyhledávání.

Celkový ekonomický dopad serveru SharePoint Server 2010

Za účelem porozumění finančnímu dopadu investování do nejnovější verze služby SharePoint vedla společnost Forrester podrobné rozhovory s 11 zákazníky společnosti Microsoft, kteří začali produkt používat. Jejich výsledky a budoucí očekávání spojila do kombinované případové studie společnosti poskytující odborné služby s 5000 pracovníky.